GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fruktfat + sockerskål + cremekopp 8516700

nr 851 6700

Fruktfat + sockerskål + cremekopp

3 delar, Rosenthal & Herend

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 19:32:37

Rosenthal
Rosenthal är en tysk porslinsfabrik, grundad 1879 av Philipp Rosenthal.